AHD (Analog HD Kamera) Nedir?
AHD kamera, analog CCTV altyapısını kullanarak 720p ve 1080p çözünürlükte görüntü elde edilebilen gelişmiş bir teknolojidir. 2014 yılı sonlarında duyurulan AHD teknolojisi, koaksiyel kablo üzerinden aktarılan analog video sinyalinin, AHD-DVR dijital kayıt cihazı tarafında işlenmesi esasına göre çalışmaktadır. AHD kamera teknolojisi geleneksel analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmakta olup HD kalitesinde yüksek çözünürlükte görüntü vermesi ve ekonomik bir sistem olmasından ötürü müşterilerin tercih sebepleri arasındadır.

AHD kamera sisteminin stabil çalışmasının yanı sıra diğer bir avantajı da, mevcut CCTV analog kamera sisteminizin kablolamasını değiştirmeden mevcut kameralarınızı AHD kameralarla, mevcut DVR kayıt cihazının da AHD-DVR kayıt cihazı ile değiştirmesi yeterlidir. Bu nedenle mevcut güvenlik sisteminizin AHD teknolojisine geçirilmesi oldukça düşük maliyetlerle gerçekleştirilmektedir.

İşletmeniz veya eviniz için kamera sistemi kurdurmaya karar verdiyseniz, size en iyi hizmeti sunan firmayı seçmeniz avantajınıza olacaktır. Fiyatından ziyade firmanın ürünlerinin arkasında durup durmadığını birinci kriter olarak belirlemelisiniz.

Onprotech Güvenlik olarak sattığımız ve kurduğumuz tüm ürünlerin 2 yıl süre ile garantisi mevcuttur.

Ürünlerimizin satışını günlük dolar kuruna göre gerçekleştiriyoruz. Nakit , kredi kart, havale ve EFT ile ödemeler mevcuttur.

Aylık bir ücret ödemeniz gerekmez , sistemi satın almış olursunuz.

Kullanılan ürünler gece görüşlüdür.

Evet, bu artık teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde hem canlı görüntüleri hem geçmiş görüntüleri dilediğiniz yerden ve cihazdan izleyebilirsiniz.