cctv
CCTV Kamera Güvenlik
Ne Çelik Kapı Ne de Yüksek Zeminler Hırsızları Durdurmaya Yetmez

Her geçen gün geliştirdikleri birbirinden şaşırtıcı yöntemlerle karşımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve iş yerinizin tırmanılamayacağını sandığınız bir yükseklikte bulunması, oluşacak tatsız bir girişimi önlemenize yardımcı olmaz. For better information fa fa slot games. Üstelik bir anda burun buruna geldiğiniz hırsızın, can güvenliğiniz için de açık tehdit oluşturduğunu kabul etmeliyiz.

CamPro Hırsız Alarm Sistemi Her Zaman Yanınızda!

Hal böyleyken hızla artış gösteren soygun ve hırsızlık oranlarının önüne geçebilmek adına çelik kapınıza ya da diğer güvenlik tedbirlerinize ek olarak Hırsız Alarmı taktırmanız da oldukça önemlidir. Hırsızlığın önlenmesinde en caydırıcı önlemlerden biri olan Ev Hırsız Alarm Sistemi sayesinde mal kaybının ya da sonu yaşanacak bir travma ile biten tatsız durumların önüne geçebilmek için güvenlik tedbirlerinizi arttırabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsızlık, soygun, gasp gibi olaylardan korunmak tüm insanların ortak ihtiyacıdır. Güvenlik sistemleri, bu tür kötü amaçlı eylemler peşinde olan kişilere karşı caydırıcılık etkisine ve zararın oluşmadan önlenmesini sağlama özelliğine sahiptir. Sistemin kurulacağı yerin fiziksel ve doğal özelliklerine göre uygun malzeme seçilmesi önemlidir. Ayrıca sistemin beyni olarak nitelendirilebilecek panel de güvenlik sistemlerinin en önemli unsurlarından biridir. Sabit telefon hatları veya mobil hatlar üzerinden alarm sinyali iletebilen hırsız alarm sistemlerinin kablolu ve kablosuz panelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu panellerin yangın, su kaçağı alarmı gibi ek görevleri üstlenmesi de mümkündür. Hırsız Alarm Sistemlerinde, panel dışındaki diğer elemanlar ağağıdaki gibidir;

  • Alarm Paneli , Şifre Paneli
  • Manyetik Kontak, Panik Butonu
  • PIR Dedektör
  • Gaz Dedektörü
  • Siren
hirsiz-alarm
smoke detector of fire alarm in action
Yangın Alarm Sistemleri
Tedbir Almakta Fayda Var!

Çoğu evde yangın tehlikesiyle karşı kaşıya kalınmaktadır. Nasıl olabilir sorusu üzerinden düşünmektense nasıl engellenebilir sorusu üzerinde yoğunlaşarak ufak bir yangın alarm sistemiyle evde ki huzur ve güven ortamını artırabilir ve rahat bir şekilde uyuyabilir ya da bir yere gidebilirsiniz. Aslında birçok pencereden bakıldığında yangın alarm sistemlerini küçük ücretlerle sizin için 7/24 nöbet tutan bir bekçi olarak görebilirsiniz. Bu kesinlikle çok doğrudur.

Unutulmamalıdır ki bu kadar büyük bir tehlike teşkil edebilecek yangın tehlikelerinin önüne geçilmesi için ilk olması gereken şey erken haber almak ve erken ihbar etmektir.

Bakıcı Takip Sistemleri
Evde ki gözünüz!

Gizli bakıcı kamerası genellikle saat, kitap, oyuncak vb. gibi başka bir şeyle gizlenmiş ve belirli bir alanı görüntüler. Kameralar gizli olduğundan, bakıcıların genellikle görüntülendiklerinden haberi yoktur.

Görünen bakıcı kameraları ise bebek kameraları veya standart iç mekan güvenlik kameraları modelleri olup, kamera montaj seçeneğine göre direkt bir masaya konulabileceği gibi bir duvarada monte edilebilir.

Bakıcı Kamerası Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Karar vermeden önce, kameranızın sahip olması gereken temel özellikleri öğrenmelisiniz. Bu özellikler temel olarak çözünürlük, ses, uzaktan erişim, hareket algılama, depolama ve izleme açısıdır.

Young carer supporting senior disabled woman with walking stick.

Ücretsiz Teklif Alın

Formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini ücretsiz olarak belirleyelim.